تصاویر بهار ۹۷ طبیعت مازندران، سوادکوه


بعد حدود ۵ ماه تصمیم گرفتم که وبلاگ‌نویسی رو اینجا توی میگیم ادامه بدم و خب اگه بلاگ رو گشته باشین، احتمالا می‌دونین که من اهل مازندران هستم و عاشق طبیعت و درخت‌ها و جنگل، و هر موقع که احساس دلتنگی برای طبیعت کرده باشم و نیاز به آرامش و تفریح و زندگی داشته باشم … تنها چند قدم با من فاصله دارن.
در فصل بهار هستیم و سوژه برای عکاسی هم فراوان، پس دست به کار شدم و چند عکس از ییلاق آبا و اجدادی‌ام بایع‌کلأ، از نمادهای زیبای بهار یعنی شکوفه‌ها و گل‌ها عکس گرفتم:

گل زرد روستای بایع‌کلا سوادکوه مازندران شکوفه‌های آلبالو روستای بایع‌کلا سوادکوه مازندران شکوفه‌های زرد آلو روستای بایع‌کلا سوادکوه مازندران شکوفه‌های آلبالو روستای بایع‌کلا سوادکوه مازندران شکوفه‌های آلبالو روستای بایع‌کلا سوادکوه مازندران

به هر گوشه از طبیعت که می‌نگرم بدون وابستگی به زمان، نکته‌ای تازه، انگیزه‌ای جدید و ایده‌ای متفاوت به من می‌دهد تا بدانم که «که هستم»، چرا هستم، کجا هستم و از کجا هستم. شاید بتوانم دیروز را انکار کنم اما خود و این زیبایی و این پیچیدگی و سادگی را چطور می‌توانم انکار کنم.
چقدر می‌توانم مغرور و خودخواه باشم که خود را برتر بدانم و حق زندگی، آزادی و موجودیت طبیعت را به نام خود و برای خود مصادره کنم؟ ما چیزی را تغییر نمی‌دهیم یا خلق نمی‌کنیم … ما تنها معامله می‌کنیم!دیدگاه‌ها


می‌توانید از مارک‌داون استفاده کنید.